• SsangYong Korando
  SsangYong Korando
 • SsangYong Rodius
  SsangYong Rodius
 • SsangYong Actyon Sports
  SsangYong Actyon Sports
 • SsangYong Rexton
  SsangYong Rexton
 • SsangYong Tivoli
  SsangYong Tivoli

REXTON to arcydzieło wśród suwów

Nowy Rexton W to flagowy model firmy SsangYong. Ten należący do klasy premium SUV jest ucieleśnieniem pragnienia osób, które poszukują doskonałych własności jezdnych, zarówno na drodze, jak i w terenie, w połączeniu z nowoczesnym i wyrafinowanym stylem oraz niezwykle wysokim poziomem komfortu.

 

REXTON to jeden samochód a wiele zastosowań

Rexton W to samochód bardzo praktyczny, pozwalający na więcej. Zabierz całą rodzinę w wakacyjną podróż - dzięki wielu możliwościom konfiguracji foteli, a także dużej pojemności bagażowej możesz zaaranżować przestrzeń wedle własnych potrzeb.

 

Wykorzystaj relingi dachowe do przewozu rowerów i innych długich, niewymiarowych przedmiotów przydatnych na wycieczkach.

 

REXTON to Twoja droga do radości

Poczuj powiew wolności. Rexton W to wyjątkowy SUV – łączy cechy pojazdu lifstyleowego z niezwykle luksusową jakością i elegancją. Czujesz się w nim tak komfortowo jakbyś siedział w limuzynie, a jednocześnie realizujesz swoje pasje i aktywności podczas wypadów za miasto.

 

To arcydzieło wśród samochodów zostało stworzone dla tych, którzy potrafią docenić doskonałość i czerpią radość z życia.

 

Pliki do pobrania

CENNIK

BROSZURA

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam